Slapukų politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. vasario 17 d.

Ši Slapukų politika paaiškina, kas yra Slapukai ir kaip mes juos naudojame. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kokius Slapukus naudojame ar kokią informaciją  renkame naudodami Slapukus, ir kaip ši informacija naudojama.

Slapukuose paprastai nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuoja vartotoją, tačiau asmeninė informacija, kurią mes saugome apie Jus, gali būti susieta su informacija, saugoma Slapukuose ir gaunama iš jų. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame, saugome ir palaikome Jūsų asmeninius duomenis, skaitykite mūsų Privatumo politikoje.

Savo naudojamuose Slapukuose nesaugome slaptos asmeninės informacijos, tokios kaip pašto adresai, paskyrų slaptažodžiai ir kt.

Slapukų Politika

Aiškinimas

Žodžiai, kurių pirmosios raidės rašomos didžiosiomis raidėmis, turi reikšmes, apibrėžtas šiomis sąlygomis.

Šie apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, nepriklausomai nuo to, ar jie pateikiami vienaskaitos, ar daugiskaitos forma.

Apibrėžimai

Šios Slapukų politikos tikslais:

  • Įmonė (šioje Slapukų politikoje minima kaip „Įmonė”, „Mes”, „Mes” arba „Mūsų”) nurodo UAB Dėmesio srautas, Klaipėdos pl. 13, Dauparai, LT-96169 Klaipėdos r.
  • Jūs reiškia fizinį asmenį, kuris prieina ar naudojasi svetaine, arba įmonė ar bet kuris juridinis asmuo, kurio vardu toks fizinis asmuo prisijungia ar naudojasi svetaine.
  • Slapukai reiškia mažus failus, kuriuos į Jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį įdeda svetainė ir kuriuose yra sukaupta išsami informacija apie jūsų naršymo istoriją toje svetainėje.
  • Svetainė reiškia Demesiosrautas.lt, prieinamą iš https://demesiosrautas.lt/.

Slapukų naudojimas

Mūsų naudojamų Slapukų rūšis

Slapukai gali būti „nuolatiniai” arba „sesijos” Slapukai. Nuolatiniai Slapukai lieka Jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai Jūs atsijungiate, o sesijos Slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę.

Mes naudojame tiek sesijos, tiek nuolatinius Slapukus šiais tikslais:

Būtini / Esminiai Slapukai

Tipas: Sesijos Slapukai

Administratorius: Mes

Tikslas: Šie Slapukai yra būtini norint suteikti Jums paslaugas, pasiekiamas per internetinę svetainę, ir suteikti Jums galimybę naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda autentifikuoti vartotojus ir užkirsti kelią nesąžiningam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių Slapukų negali būti teikiamos paslaugos, kurių paprašėte, ir teikdami šias paslaugas mes naudojame tik šiuos Slapukus.

Slapukų politika / Pranešimų priėmimo Slapukai

Tipas: Nuolatiniai Slapukai

Administratorius: Mes

Tikslas: Šie Slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu svetainėje.

Funkcionalumo Slapukai

Tipas: Nuolatiniai Slapukai

Administratorius: Mes

Tikslas: Šie Slapukai leidžia mums atsiminti Jūsų pasirinkimus, kai naudojatės svetaine, pvz., atsiminti prisijungimo duomenis ar pasirinkti kalbą. Šių slapukų tikslas – suteikti Jums daugiau asmeninės patirties ir išvengti  pakartotinio savo nustatymų įvedimo kiekvieną kartą pradedant naudotis interneto svetaine.

Stebėjimo ir našumo Slapukai

Tipas: Nuolatiniai Slapukai

Administratorius: Trečiosios šalys

Tikslas: Šie Slapukai naudojami norint sekti svetainės srauto ir vartotojų naudojimosi svetaine ypatumų informaciją. Per šiuos Slapukus surinkta informacija gali tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuoti Jus kaip individualų lankytoją. Taip yra todėl, kad surinkta informacija paprastai yra susieta su slapyvardžiu, susijusiu su įrenginiu, kurį Jūs naudojate prieigai prie svetainės. Mes taip pat galime naudoti šiuos Slapukus siekdami išbandyti naujus internetinės svetainės skelbimus, puslapius, savybes ar naujas funkcijas ir pamatyti, kaip mūsų vartotojai į juos reaguoja.

Taikymo ir reklamos Slapukai

Tipas: Nuolatiniai Slapukai

Administratorius: Trečiosios šalys

Tikslas: Šie Slapukai stebi Jūsų naršymo įpročius, kad mes galėtume parinkti reklamą, kuri galėtų Jus sudominti. Šie Slapukai naudoja informaciją apie Jūsų naršymo istoriją, kad sugrupuotų Jus su kitais vartotojais, kurie turi panašių pomėgių. Remdamiesi ta informacija ir gavę mūsų leidimą, trečiųjų šalių reklamuotojai gali įkelti Slapukus, kad jie galėtų rodyti reklamą, kuri, mūsų manymu, galėtų Jūs sudominti, kai lankotės trečiųjų šalių svetainėse.

Socialinės žiniasklaidos Slapukai

Tipas: Nuolatiniai Slapukai

Administratorius: Trečiosios šalys

Tikslas: Be mums priklausančių Slapukų, mes taip pat galime naudoti įvairius trečiųjų šalių Slapukus, kad sudarytume svetainės naudojimo statistiką, parodytume reklamą svetainėje ir per ją ir pan. Šie Slapukai gali būti naudojami, kai dalijatės informacija socialinės žiniasklaidos tinklalapiuose, tokiuose kaip „Facebook”, „Instagram”, „Twitter” ar „Google+”.

Jūsų pasirinkimas dėl Slapukų

Jei norite išvengti Slapukų naudojimo svetainėje, pirmiausia turite išjungti Slapukų naudojimą savo naršyklėje, o tada ištrinti naršyklėje išsaugotus Slapukus, susietus su šia svetaine. Parinktį nenaudoti Slapukų galite nustatyti bet kuriuo metu.

Jei nepriimsite mūsų Slapukų, naudodamiesi interneto svetaine galite patirti tam tikrų nepatogumų, o kai kurios funkcijos gali veikti netinkamai.

Jei norite ištrinti Slapukus arba nurodyti savo interneto naršyklei ištrinti arba atsisakyti Slapukų, apsilankykite žiniatinklio naršyklės pagalbos puslapiuose.

  • Jei turite „Chrome” žiniatinklio naršyklę, apsilankykite šiame puslapyje iš „Google”: https://support.google.com/accounts/answer/32050
  • Jei turite „Internet Explorer” žiniatinklio naršyklę, apsilankykite šiame puslapyje iš „Microsoft”: http://support.microsoft.com/kb/278835
  • Jei turite „Firefox” žiniatinklio naršyklę, apsilankykite šiame puslapyje iš „Mozilla”: https://support.mozilla.org/en-US/kb/delete-cookies-remove-info-websites-stored
  • Jei turite „Safari” interneto naršyklę, apsilankykite šiame puslapyje iš „Apple”: https://support.apple.com/guide/safari/manage-cookies-and-website-data-sfri11471/mac

Jei turite bet kurią kitą interneto naršyklę, apsilankykite oficialiuose interneto naršyklės puslapiuose.

Daugiau informacijos apie Slapukus

Daugiau apie Slapukus galite sužinoti šiose trečiųjų šalių svetainėse:

  • Tinklo reklamos iniciatyva: http://www.networkadvertising.org/

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios svetainės Slapukų, galite susisiekti su mumis: