Šviesdėžės

UAB ,,Dėmesio sraute” gaminame Jūsų poreikius atitinkančias šviesdėžes, kurios ne tik pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu bet ir įtakingai trauks klientų dėmesį Jūsų verslui.

Šviesdėžės paskirtis - skleisti šviesą ir taip pritraukti klientų dėmesį.

Viena iš populiaresnių reklamos iškabų yra šviesdėžės. Tai puikus sprendimas įmonėms, kurios ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Šviesdėžės gali būti gaminamos iš specialių aliuminio profilių su drobe ir naudojamos interjere, kur dažnai reikia keisti kolekcijų informaciją.

Šviesdėžės taip pat gaminamos iš kiaurapjūvės aliuminio kompozicinės plokštės su organinio stiklo inkrustacijomis. Taip iškabai galima suteikti daugiau prabangos, kuri dar labiau atkreips Jūsų klientų dėmesį.

Šviesdėžės gali būti ir konsolės tipo. Tai puikus būdas atkreipti klientų dėmesį iš tolo. Konsolės gaminamos įvairiausių formų: stačiakampės, ovalios, kvardatinės ar bet kokos formos pagal Jūsų logotipą.

Kombinuotos su tūrinėmis raidėmis šviesdėžės variantas yra ekonomiškesnis tūrinių raidžių variantas.

Didelio formato šviesdėžes (pavyzdžiui, 8 x 2 m) patariame gaminti iš aliuminio su tentiniu priekiu. Tai garantuos geriausią kainos ir kokybės santykį.

Klientų atsiliepimai apie mūsų darbą