Automobilių apklijavimas

Viena iš efektyviausių reklamos priemonių, kurios nereikia derinti su savivaldybe ir kuri atkreipia aplinkinių dėmesį, kad ir kur važiuotumėte, yra transporto apklijavimas.

Transporto apklijavimas - atkreipia aplinkinių dėmesį, kad ir kur važiuotumėt.

Transportą galime apipavidalinti pagal Jūsų norus nuo pagrindinių kontaktinių duomenų užklijavimo iki visiško transporto padengimo reklama.

Kontaktų užklijavimas ant automobilio
Kontaktų užklijavimas ant automobilio naudingas tiems, kas nori paženklinti įmonės transportą, pozicionuoti prekinį ženklą, neagresyviai reklamuoti savo prekes ar paslaugas. Tai viena pigiausių reklamos formų.

Dalinis automobilio apklijavimas
Kaip ir kiekvienu atveju, maketas yra ypač svarbus, todėl ir dalinai apklijuotas automobilis gali puikiai reklamuoti Jūsų įmonę ar produktą. Dalinai apklijuojant automobilį siūlome naudoti aukštos kokybės spausdintą plėvelę su laminatu arba premium klasės vienspalves plėveles.

Visiškas automobilio apklijavimas
Visiškai apklijuodami automobilį reklama Jūs pasieksite savo tikslinę rinką. Gerai paruoštas maketas ir teisingai sudėliota informacija ne tik atkreips aplinkinių dėmesį, bet ir kurs teigiamą įmonės įvaizdį. Visiškai automobiliui apklijuoti naudojame tik aukštos kokybės spausdintą plėvelę su laminatu arba premium klasės vienspalves plėveles.

Reklamai ant automobilių langai klijuojami perforuotomis plėvelėmis, kurios gerai persimato iš automobilio vidaus, taip padidindamos automobilio reklaminį plotą iš išorės ir paslėpdamos (automobilio) saloną nuo smalsių akių.

Jei nenorite nuolatinės reklamos ant automobilių, siūlome magnetinius lipdukus. Galime pasiūlyti įvairių formų ir dydžių magnetinius lipdukus, kurie užklijuojami ir bet kada gali būti nuimami.

Klientų atsiliepimai apie mūsų darbą