Reklaminiai Stendai​

Reklaminiai stendai paprastai gaminami iš aliuminio kompozicinės plokštės ir apklijuojami lipdukais arba frezuotomis detalėmis iš plastiko, organinio stiklo ar polistireno. Šis sprendimas puikiai tinka, jei reikia optimalios kainos ir estetiško pateikimo.

Reklaminiai stendai - kai, reikia optimalios kainos ir estetiško pateikimo.

Reklaminiai stendai dažniausiai yra montuojami, pastatomi netoli pastatų ar pastato viduje, norint klientui pateikti informaciją apie teikiamas paslaugas, parduodamus produktus, taikomas nuolaidas.

Informaciniai stendai.
Informaciniuose stenduose galima pateikti pastate, objekte dirbančias įmones ar atliekamas paslaugas. Prie kiekvieno kabineto galima pagaminti kabineto lenteles.

ES (Europos sąjungos) paramos viešinimo ir KPF (kaimo plėtros fondo) stendai.
Stendo medžiagos ir montavimo budas parenkami atsižvelgiant į montavimo vietą ir keliamu estetinių, vizualinių bei ES finansuojamų projektų viešinimo reikalavimus. Stendus gaminame iš 3 mm storio aliuminio kompozitinės plokštės. Stendo rėmas virinamas ir dažomas.

Parodų stendai
Daugelis įmonių, dažnai dalyvaujančių parodose, pastebi, kad gerai atrodantis stendas traukia akį ir vilioja potencialius klientus parodose. Tada tampa lengviau pristatyti produkciją ar teikiamas paslaugas. Galime pagaminti lengvai surenkamus parodų, ekspozicijos stendus, kuriuos galėsite vežiotis į parodas.
Įmonės sugebėjimas tinkamai pristatyti bendrovės produktus ir paslaugas teminėje parodoje–vienas iš pagrindinių kriterijų lemiančių įmonės sėkmę ir atidarančių plačias perspektyvas.

Efektingas parodos stendo dizainas bei apipavidalinimas pritrauks esamus ir potencialius klientus. Parodų skydai ir kitos stendui tinkamos dalys yra gaminamos taip, kad tarnautų ne vienoje parodoje. Investavę prieš savo pirmąją parodą dar ilgai galėsite puikiai pristatyti savo įmonę kitose parodose, mugėse ar kituose viešuose renginiuose.

Klientų atsiliepimai apie mūsų darbą